Špecialista marketingu/grafik

ABP Management, s.r.o.

Černyševského, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
02.09.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vizuálna príprava interných a externých materiálov
  • návrh a realizácia marketingovej stratégie
  • tvorba obsahu pre webovú stránku (už nie realizácia zmien)
  • aktualizácia sociálnej siete firmy (LinkedIn)
  • podpora pri aktivitách predaja služby
  • príprava hromadnej komunikácie na zákazníkov (mailing, ...)
  • podpora lektorov a tímu

  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce na skrátený úväzok (5-6 hodín), príp. 4 dni v týždni
  • priestor na sebarealizáciu a vlastné nápady
  • v určitých prípadoch možnosť práce z domu
  • 13.plat v plnej výške

Informácie o výberovom konaní

Nutná skúsenosť s podobnou prácou.
Začiatok pracovného pomeru od 02.septembra 2024, príp. podľa dohody.
Prosíme kontaktovať mailom. Odpovieme len vybraným uchádzačom.
Personálne agentúry prosíme nekontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 59 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • anglický jazyk na dobrej úrovni nutnou podmienkou
  • francúzsky jazyk výhodou
  • ďalšie jazyky (nemecký, španielsky, ...) výhodou
  • znalosť nástrojov MS Office
  • znalosť IT nástrojov pre marketing
  • ​aktívny prístup k povinnostiam
  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť
  • orientácia na výsledok​

Poslaním spoločnosti ABP Management je poskytovať svojim zákazníkom špecifické služby na najvyššej úrovni, ktoré odrážajú reálne potreby výrobných a nevýrobných organizácií. ABP Management je dodávateľom služieb školení a inžinieringu pre STELLANTIS, VW Group, Jaguar Land Rover ako i ďalších viac ako 1500 dodávateľov automobilového priemyslu v 45 krajinách celého sveta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832923  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac