Čašník/čka

MB3 s.r.o.

Koliba pod Vlkolíncom, Korytnická, Biely Potok, Ružomberok-Jazierce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce bude prijímanie objednávok a komunikácia so zákazníkmi. Práca s pokladňou, hotovosťou a platobným terminálom. Dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku. Ubytovávanie hostí. Pomoc s výdajom jedál, výdajom a prípravou nápojov. Zabezpečenie čistoty vybavenia a priestorov pracoviska.

Práca systémom krátky / dlhý týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Očakávame zodpovednosť, flexibilitu a pozitívny prístup k práci. Samostatnosť, kreativitu, komunikatívnosť a tímovú prácu. Príjemné vystupovanie je pre túto prácu samozrejmosťou. Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je vítaná. Skúsenosti s prácou v gastronómii sú výhodou nie však podmienkou.

Ako príklad uvádzame - reštauráciu Koliba pod Vlkolíncom sa nahádza v Bielom Potoku - časť Ružomberok. Zameraná je na jedlá domácej kuchyne, špeciality Slovenskej kuchyne, rôzne dobroty zamerané hlavne na bryndzové výrobky, nakoľko sme obec s bryndziarskou tradíciou. Priestory reštaurácie sú vhodné pre usporiadanie firemných akcií, rodinných osláv, promócií, menších svadieb a krstín.
Ako príklad dalšej firmy uvádzame SANION SERVICE s.r.o zaoberá sa servisovaním fotovoltaických elektrarní.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Barteková
Tel.: +421911386080
E-mail: poslať životopis
ID: 4822750  Dátum zverejnenia: 5.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac