Staňte sa Vodičom VZV/CXT pre TOP zamestnávateľa - Mzda od 1 400,- €, ubytovanie a doprava zabezpečené

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 241,5 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1241,50,- € Priemerná mzda 1 400,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka: Staňte sa Vodičom VZV/CXT pre TOP zamestnávateľa

  • Mzda od 1 400,- €, ubytovanie a doprava zabezpečené
  • Obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov VZV
  • Ubytovanie je zabezpečené hneď i starostlivosť koordinátora
  • Práca na 3 zmeny
  • Typická náplň práce:
    • Obsluha VZV alebo ťahača CXT
    • preprava materiálu na montážnu linku
    • Nakladanie a vykladanie paliet s tovarom
    • Ďalšie príklady náplne práce: príprava materiálu pre výrobu, kontrola kvality materiálu, príprava zásielok pre odoslanie, čistenie pracovného prostredia
  • Typická pracovná doba:
    • Práca je na 3 zmeny, pracovný čas je v závislosti od zmeny a aktuálneho plánu náplne práce.

Video k pracovnej pozícii:

  • Mzda od 1 400,- €
  • Ubytovanie zabezpečené
  • Doprava zabezpečená
  • Pravidelný príjem i zálohy
  • Nadčasy s výhodným príplatkom
  • Stabilné, dlhodobé zamestnanie na pracovnú zmluvu
  • Možnosť stravných lístkov
  • Štandardné poistenie

Vyznačujeme sa stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

Úspešní idú s nami, rozhodnite sa správne.

Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Najväčšia TOP logistická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV
- dobrý zdravotný stav

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4833468  Dátum zverejnenia: 18.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 241,5 EUR/mesiac